Klimatyzacja w domu

Klimatyzacja to doskonały sposób na zapewnienie odpowiedniej wilgotności oraz temperatury w domu lub mieszkaniu. Jak powszechnie wiadomo, dla dobrego samopoczucia człowieka, najlepiej dobrana jest wilgotność w granicach 40-60%, zaś temperatura powinna wahać się pomiędzy 23-26 stopni Celsjusza. Dzięki temu, że klimatyzacja potrafi wyłapywać szkodliwe cząstki kurzu i pyłów wraz z licznymi alergenami, zalecana jest dla osób z chorobami płuc, alergików oraz astmatyków.

Dobrze dobrane urządzenie wraz z profesjonalnym montażem może działać sprawnie bardzo długo. Na żywotność wpływa przede wszystkim regularny serwis urządzeń. Stąd, ważny jest sukcesywny przegląd, który pozwoli na wyeliminowanie potencjalnych większych usterek. Ważnym czynnikiem z tym związanym jest czyszczenie elementów od kurzu oraz ewentualnych grzybów które mogą się gromadzić wewnątrz urządzenia.

W celu serwisu i przeglądu urządzenia zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz serwisant z pewnością będzie mógł Państwu doradzić i pomóc w tym zakresie.